Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

nformujemy, że wydział doboru i szkolenia katowickiej komendy wojewódzkiej organizuje Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Koszykowej. Odbędą się one w dniach 27-28 marca br. (faza grupowa) i 29 marca 2019 roku (finał). Rywalizujących ze sobą zawodników gościć będzie Ośrodek Sportowo-Rekreacyjnego „Victoria” w Bielsku-Białej ul. Bratka 16. Zapraszamy do udziału.

Wszyscy zainteresowani udziałem w zawodach proszeni są o przesłanie pisemnego zgłoszenia do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP Katowice w terminie do 22 marca 2019 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie powołana reprezentacja KWP w Katowicach, która weźmie udział w organizowanych mistrzostwach.

Dodatkowe informacje w sprawie zawodów w Wydziale Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 1788.

Zachęcamy do udziału w zawodach !


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.