Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzi poszukiwania zaginionej Eweliny Wiśniowskiej. Kobieta w przeszłości mieszkała w Brennej, a od kilku lat mieszka i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej osobie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

34-letnia Ewelina Wiśniowska od kilku lat mieszka i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii. Z rodziną kontaktowała się telefonicznie oraz za pomocą portali społecznościowych.  Od dnia 13.01.2019 roku rodzina nie ma kontaktu z zaginioną.

   

Rysopis:

Wzrost ok. 175 cm, krępej budowy ciała, włosy proste ciemny blond do ramion, oczy niebieskie, uzębienie pełne, tatuaż na lewym ramieniu (prawdopodobnie chińskie znaki).

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 85 16 200, 33 85 16 101 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać również na numer alarmowy 112!

  • zaginiona Ewelina Wiśniowska
    zaginiona Ewelina Wiśniowska
  • tatuaż na lewym ramieniu zaginionej
  • zaginiona Ewelina Wiśniowska
    zaginiona Ewelina Wiśniowska

1000 Znaków do wykorzystania