Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie zaprasza na obchody Święta Policji w garnizonie cieszyńskim. Uroczystość odbędzie się w 11 lipca w budynku Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy w Cieszynie.

Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie zaprasza na obchody Święta Policji w garnizonie cieszyńskim. Uroczystość odbędzie się w 11 lipca w sali widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy w Cieszynie.

W najbliższy czwartek o 13.00 w sali widowiskowej COK Dom Narodowy odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Policji cieszyńskiego garnizonu, podczas którego wręczone zostaną odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W ten dzień na płycie cieszyńskiego rynku zaplanowanych jest  wiele atrakcji dla wszystkich tych, którzy z bliska chcą poznać pracę służb mundurowych- nie tylko Policji, ale także innych, które na co dzień współpracują ze sobą w celu poprawy i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Będzie można obejrzeć m.in. wystawę obrazów przedstawiających budynek Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ( Dom Narodowy ),uczestniczyć w akcji krwiodawstwa organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi cieszyńskiej policji, skorzystać z akcji znakowania rowerów przez Straż Miejską w Cieszynie. Ponadto na płycie rynku odbędzie się pokaz sprzętu służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, pokaz ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy oraz I turniej koszykówki służb mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w obchodach naszego święta!