CIESZYN! Bartosz Gajda - PO LECIE! w Cieszyńskim Ośrodku Kultury

Rok mija szybciej niż nam się zdaje — zaraz zakwitnie rzepak, zaraz długi weekend… a potem już tylko wspomnienia lata i nowy program Bartosza Gajdy. Humor bez wulgaryzmów, z nutką absurdu i świeżością premiery wiosna 2026 — warto wpaść na wieczór śmiechu.
Szczegóły wydarzenia (CIESZYN! Bartosz Gajda - PO LECIE!)
- Data i godzina: 7 marca (sobota), godz. 18:00–19:30
- Miejsce: Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” - COK
- Organizator: Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy” - COK
- Informacje o biletach/cenie: brak podanych informacji; zapytaj bezpośrednio organizatora w COK.
O występie — Bartosz Gajda: PO LECIE!
Bartosz Gajda na scenie od ponad 20 lat — kabaret, telewizja, radio i stand-up. W programie „PO LECIE” serwuje obserwacje codzienności, które przemijają szybciej niż nam się wydaje, przeplatając je łagodnym absurdem i, co ważne, bez niepotrzebnych wulgaryzmów.
- Czego się spodziewać: inteligentnych puent, sytuacyjnego humoru i charakterystycznego stylu Gajdy.
- Dla kogo: dla osób, które cenią stand-up na wysokim poziomie, rodzinnych widzów szukających dobrej rozrywki i mieszkańców, którzy chcą spotkać znajomych przy lekkim show.
P.S. — A wy już wiecie, co robicie na Sylwestra?
Autor: info_wydarzenia

