Uwaga! Upał st.3 (4 powiaty) (komunikat RSO)

Po kolizji w Ustroniu policjanci otrzymali podziękowania od uczestnika zdarzenia

Po kolizji w Ustroniu policjanci otrzymali podziękowania od uczestnika zdarzenia

FOT. Policja Cieszyn

Po kolizji drogowej w Ustroniu jeden z uczestników skierował do Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie podziękowania za sposób działania funkcjonariuszy. Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego docenił troskę o uczestników zdarzenia oraz profesjonalizm policjantów z Komisariatu Policji w Ustroniu.

Pismo trafiło do Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie inspektora Dariusza Zajdy. Jego autor opisał zachowanie dwóch funkcjonariuszy, którzy zajmowali się kolizją drogową. Zwrócił uwagę na ich podejście do wszystkich uczestników zdarzenia i okazaną im troskę.

Mężczyzna podkreślił także profesjonalne działanie policjantów. W jego ocenie funkcjonariusze wykazali się wysokim poziomem przygotowania do służby i właściwie wykonali swoje obowiązki.

Do podziękowań dołączono życzenia z okazji niedawno obchodzonego Święta Policji. Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie przekazała, że takie słowa uznania są wyrazem wdzięczności za codzienną służbę funkcjonariuszy.

„Pomagamy i Chronimy” - w tej historii nie pozostało jedynie hasłem. Najbardziej klikalny jest fakt, że po zwykłej policyjnej interwencji uczestnik kolizji znalazł czas, by oficjalnie podziękować funkcjonariuszom. Dla policjantów taki list stanowi potwierdzenie, że sposób prowadzenia interwencji ma znaczenie także długo po zakończeniu czynności.

na podstawie: Policja Cieszyn.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Policja Cieszyn). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji