Zabiegi modelujące sylwetkę, które odmienią Twoją figurę

Zabiegi modelujące ciało stanowią doskonałe uzupełnienie regularnej aktywności fizycznej i zdrowej diety. Chcesz podjąć walkę z wieloletnimi kompleksami? Sprawdź, jakie terapie medycyny estetycznej wysmuklą Twoją sylwetkę w bezpieczny i efektywny sposób. Oto najlepsze zabiegi na ciało!

Zabieg modelujący i wyszczuplający Onda — usuń nadmiar tłuszczu

Onda firmy Deka to wyjątkowe urządzenie, które wykorzystuje unikalną technologię mikrofal Coolwaves. Pozwala całkowicie nieinwazyjnie zredukować zbędną tkankę tłuszczową z problematycznych rejonów ciała. Podczas procedury zabiegowej możesz zniwelować tłuszcz zarówno z dużych powierzchni typu plecy, jak i małych obszarów, takich jak okolice kolach. Ten skuteczny zabieg modelujący jest dostępny m.in. w ofercie katowickiej Kliniki Miracki. Nie tylko usuwa oporny tłuszcz, ale też ma dobroczynny wpływ na skórę, ujędrniając ją i przywracając sprężystość. To idealna terapia dla kobiet, które chcą pozbyć się obwisłej skóry na brzuchu po intensywnym odchudzaniu lub ciąży. Onda Deka jest Twoim sprzymierzeńcem, jeśli zmagasz się z tzw. skórką pomarańczową i szukasz sposobów na to, jak efektywnie usunąć cellulit na:

  • udach,
  • nogach,
  • brzuchu.

Dlaczego warto zdecydować się na ten zabiegi modelująco-wyszczuplający? Urządzenie wybiórczo dociera do komórek tłuszczowych (80% fal Coolwaves trafia prosto w tłuszcz), cechuje się bardzo precyzyjną i bezpieczną pracą. Nie wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji. Dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia nie musisz obawiać się przegrzania skóry ani nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Sesję przeprowadza doświadczony kosmetolog, który czuwa nad maksymalnym komfortem każdej pacjentki.

Dzięki sprzętowi Onda przybliżysz się do wymarzonego ideału, poprawiając wygląd bez bólu i komplikacji. Już po jednej sesji zabiegowej zauważysz pozytywne zmiany. Dla jak najlepszych rezultatów specjaliści rekomendują poddanie się 4-6 sesjom terapeutycznym.

Zabieg modelujący i wyszczuplający Endermologia — uzyskaj idealne kształty

Spektakularny efekt wysmuklenia ciała daje również masaż podciśnieniowy Endermologia LPG Alliance. To jeden z najpopularniejszych zabiegów modelujących dedykowany dla kobiet w każdym wieku. To w 100% bezinwazyjna technika kształtowania figury, która w opinii wielu pacjentek jest relaksująca i przyjemna. Wystarczy poddanie się 3 sesjom, aby cieszyć się gładką, przyjemną w dotyku skórą bez cellulitu oraz zmniejszyć obwody tych partii ciała, które do tej pory były Twoim ogromnych kompleksem. To nie koniec zalety zabiegu. Endermologia:

  • pobudza krążenie krwi,
  • stymuluje metabolizm komórkowy,
  • ujędrnia i odmładza skórę.

Co więcej, przyjemne masaże podciśnieniem niwelują obrzęki ciała, łagodzą przewlekłe stany napięcia mięśni i przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu. Pamiętaj, że efekty kuracji pojawiają się stopniowo. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennej rutyny, Endermologia podobnie jak Onda Deka nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg modelujący SonoQueen — postaw na kompleksowy lifting całego ciała

Zabieg modelujący ciało SonoQueen opiera się na technologii HIFU (wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa). Głowice wyposażone w różne kartridże wpływają na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i powięź mięśniową. Dobroczynne ultradźwięki pozwalają specjaliście ujędrnić brzuch, pośladki, czy ramiona, rozwiązując problem wiotkości. Pierwszy efekt w postaci poprawy napięcia skóry jest widoczny od razu po zabiegu, ostateczny rezultat liftingu ciała następuje po około 3 miesiącach od przeprowadzenia sesji. Dla podtrzymania efektów warto około 2 razy do roku poddawać się tzw. zabiegowi przypominającemu. Warto dodać, że technologia HIFU doskonale sprawdza się również do liftingu twarzy, likwidując drugi podbródek, opadające policzki, czy zmarszczki na szyi i dekolcie.

Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki i chcesz poprawić wygląd? Wejdź na stronę www.klinikamiracki.pl i zawalcz o figurę marzeń!

MT: Zabiegi modelujące sylwetkę I Klinika Miracki Warszawa

MO: Zabiegi modelujące ciało pozwalają pozbyć się kompleksów. Umów się na zabieg modelujący w katowickiej Klinice Miracki!