Jakie bajkowe stroje wybierają dzieci w Cieszynie? Ranking TOP 5!

Dzieci kochają bajkowe przebrania! To bardzo ważna podpowiedź dla wszystkich rodziców, którzy chcą sprawić maluchom ciekawy prezent na Dzień Dziecka! Jesteś ciekawy, jakie są ulubione stroje dzieci z Cieszyna? Sprawdź ranking TOP strojów dla dzieci!

Miejsce piąte – księżniczki

Piękne sukienki księżniczek zazwyczaj cieszą się ogromną popularnością – tak jest i tym razem. Każda dziewczynka chce przecież wyglądać wspaniale, więc nie dziwi nas wybór padł akurat na taki strój dla dziewczynki wśród małych dam z Cieszyna. Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w okresie karnawału i Dnia Dziecka. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu śliczne.

Miejsce Czwarte – Psi Patrol

Mali mieszkańcy Cieszyna bardzo chętnie wybierają stroje Psiego Patrolu. Przygody Marshalla i reszty psiej załogi, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym, dostarczają maluchom niemałej rozrywki. Nie dziwi nas zatem fakt, że te przebrania dla dzieci są tak popularne. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół,planującej wspólną zabawę. Każdy z nich wciela się wtedy w się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Miejsce trzecie – Wojownicy Ninja

Miejsce 3 należy do wojowników Ninja! Największą popularnością cieszą się wojownicze żółwie, jednak świat LEGO Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Taki strój dla chłopca to prawdziwa gradka, a największa radość zaczyna się od całego spektrum zabawkowych broni, dzięki którym udawana walka przebiega w bezpieczny sposób. Stroje te również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej ekipy żółwi, jak i oddziału wojowników LEGO Ninjago. Ślady jednej, jak i drugiej paczki daje się zauważyć w przedszkolach i szkołach w Cieszynie.

Miejsce drugie – Elsa i Anna

Elsa i Anna – bohaterki bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki uwielbiają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Nie dziwi zatem fakt, dlaczego tak często można je spotkać w Cieszynie. Kolorowe i pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu jest wniebowzięta i wygląda olśniewająco.

Miejsce pierwsze – superbohaterowie

Na 1 miejscu naszego rankingu znalazły się przebrania superbohaterek i superbohaterów, które od lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje dla dzieci to nie tylko gwarancja udanego Dnia Dziecka, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Jak widać TOP stroje dla dzieci odzwierciedlają upodobania maluchów w kwestii popularnych bajek. Wśród małych mieszkańców Bełchatowa mamy do czynienia z niezwykłą, bajkową mieszanką postaci z popularnych kreskówek i filmów. A Twoje dziecko, jaki kostium chciałoby dostać najbardziej? Czy był to któryś z tych najpopularniejszych?