Przy wyborze odpowiednich gadżetów reklamowych firma powinna pamiętać przede wszystkim o tym, aby były one praktyczne i mogły stanowić jej atrakcyjną wizytówkę w oczach klientów i kontrahentów. W tej roli mogą sprawdzić się także podręczne notesy spiralowane, które można spersonalizować poprzez wykonanie na nich logo firmy.

Kiedy wybrać notesy spiralowane jako gadżety reklamowe?

Gadżetem reklamowym może stać się niemalże wszystko. Wybór odpowiedniego rodzaju produktu powinien być przy tym podyktowany paroma ważnymi czynnikami – praktycznością, dopasowaniem do profilu firmy, a także reprezentacyjnością.

Poza popularnym długopisami, koszulkami, kubkami, smyczami bardzo popularne gadżety dla firm to różnorodne artykuły piśmiennicze. To dodatki, które przydadzą się każdemu, na przykład do zapisania notatek. Do tej kategorii zaliczane są również notesy spiralowane, które można kupić w różnych formatach do wyboru.

Notesy spiralowane, inaczej notesy na spirali, to bardzo praktyczny wybór jako gadżet reklamowy. Sprawdzą się one przede wszystkim na różnego rodzaju eventy, między innymi na szkolenia, konferencje, targi, ale można także dodawać je jako upominki do zamówień klientów. Mają one zatem uniwersalne zastosowanie, więc są chętnie wybierane przez wiele firm, które poszukują podręcznych akcesoriów dla klientów.

Personalizacja notesów na spirali

Aby notesy spiralowane mogły spełniać swoją rolę jako nośnik reklamy, należy je odpowiednio spersonalizować, inaczej wykonać na nich znakowanie. To usługa powodująca, że każdy notes zostaje uzupełniony nadrukami na zamówienie.

W przypadku produkcji gadżetów reklamowych, także takich, jak notesy spiralowane, najczęściej umieszcza się na nich logo firmy. Może być on o także uzupełnione o dodatkowe elementy, na przykład o grafiki lub fotografie produktów firmy, kolory kojarzone z firmą. Można także zdecydować się na minimalistyczne notesy spiralowane, które są jedynie uzupełnione małym logo, aby całość mogła prezentować się bardzo estetycznie.

Gdzie zamówić notesy spiralowane z logo?

Aktualnie wykonanie notesów na zamówienie to głównie usługa dostępna w firmach specjalizujących się w realizacji gadżetów reklamowych. Zamówienie można złożyć zarówno w agencji reklamowej, która zapewnia także usługi w ramach projektowania graficznego, jak i bezpośrednio w drukarni wykonującej gadżety na zamówienie – wybrane z nich także mogą przygotować projekt graficzny.

Zamówienia na notesy spiralowane oraz inne gadżety reklamowe można składać dzisiaj także za pośrednictwem internetu bezpośrednio na stronach drukarni.

Gadżety reklamowe dla firm: podręczne notesy spiralowane z nadrukiem