Dziś nad ranem służby ratownicze zostały poinformowane o pożarze wiaty. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, ogień obejmował już drewnianą wiatę, połączony z nią garaż oraz składowane w pobliżu wióry. W trakcie przeszukania pogorzeliska funkcjonariusze straży pożarnej odnaleźli ludzkie zwłoki. Śledztwo w tej sprawie prowadzi cieszyńska prokuratura.

Dziś nad ranem służby ratownicze zostały poinformowane o pożarze wiaty. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, ogień obejmował już drewnianą wiatę, połączony z nią garaż oraz składowane w pobliżu wióry. Po opanowaniu żywiołu w trakcie przeszukania pogorzeliska funkcjonariusze straży pożarnej odnaleźli ludzkie zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci oraz biegły zakresu pożarnictwa. Wszyscy wykonywali czynności, które mają na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tragedii. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Śledztwo w tej sprawie prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Cieszynie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.