Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Revitalash – odżywka, która odmieni Twoje rzęsy

Piękne i zdrowe rzęsy to marzenie wielu kobiet. Dziś bardzo modne jest doklejanie rzęs, ale wcale nie trzeba tego robić. Można mieć rzęsy długie, odżywione i grube, a w dodatku – własne! Pomóc w tym mogą różne odżywki, w tym odżywka revitalash.

Rola rzęs pod względem anatomicznym, jest oczywista. Mają one chronić oczy przed zabrudzeniami i kurzem, a nawet przed drobnymi owadami. Jednak, rzęsy stanowią również ozdobę – zarówno u Panów jak i u Pań, chociaż zdecydowanie częściej to kobiety eksponują swoje rzęsy. Są one malowane niemal każdego dnia i podkręcane. Niestety, nieodpowiednia pielęgnacja, czy zła dieta, ale także geny, mogą powodować, że rzęsy zaczynają wypadać i jest ich coraz mniej, są słabsze i łamliwe. Wtedy warto skorzystać z odzywki - revitalash odżywka do rzęs, którą można zakupić między innymi w sklepie z kosmetykami Indizio.

Dlaczego rzęsy wypadają i stają się kruche?

Jest wiele powodów, dla których rzęsy stają się słabsze, a w efekcie wypadają, a oto kilka z nich:

Nieodpowiednia pielęgnacja – rzęsy malowane każdego dnia są bardzo obciążone. Dlatego, niezwykle ważne jest to, aby pamiętać o dokładanym zmyciu makijażu. Jest to ważne nie tylko dla rzęs, ale dla całej skóry twarzy.

Nieodpowiednio dobrane kosmetyki – nie chodzi tylko o jakość kosmetyków, ale także o uczulenia. Zdarza się, że oczy łzawią po użyciu tuszu do rzęs, co jest oznaka uczulenia i alergii. Alergie mogą powodować wypadanie rzęs.

Stosowanie leków – zdarza się, że niektóre leki powodują wypadanie włosów, w tym rzęs.

Zaburzenia hormonalne – jeżeli bez wyraźnej przyczyny rzęsy zaczynają wypadać, warto wykonać badania hormonalne. Być może to właśnie w tym tkwi problem.

Nieodpowiednia dieta – uboga w witaminy, a więc z małą ilością warzyw i owoców.

Działanie wolnych rodników – niekorzystny wpływ mają zanieczyszczenia środowiska, a także używki: papierosy oraz alkohol.

Oczywiście są także inne powody, np. infekcje mieszków włosowych, albo uwarunkowania genetyczne. Jeżeli obserwujesz u siebie wypadanie włosów i rzęs, koniecznie wykonaj badania ogólne. Oczywiście konieczna jest również odpowiednia pielęgnacja i odpowiednie kosmetyki. Stosowanie odżywek do rzęs może zmienić ich wygląd i bardzo poprawić ich kondycję.

Revitalash - odżywka do rzęs

Revitalash to jedna z najbardziej znanych, ale tez skuteczny odżywek. Jej zadaniem jest odbudowanie rzadkich i uszkodzonych brwi. Az ponad 90% osób stosujących te odżywkę Revitalash potwierdza, że znacznie poprawia ona wygląd rzęs, że są mocniejsze i wyglądają na bardzo zdrowe. Ten preparat do rzęs, został przebadany przez 5 niezależnych instytutów badawczych, został przetestowany klinicznie. Ale co bardzo ważne, oprócz skuteczności jest również hipoalergiczny i nie podrażnia, a to oznacza, że nawet osoby bardzo delikatne i wciąż narażone na różnego rodzaju alergie i podrażnienia, mogą bez obaw stosować tę odżywkę. Co więcej, Revitalash to odzywka przyjazna dal wegan. Jest zaprojektowana w ten sposób, że jej aplikacja jest niezwykle łatwa. Zalecana jest przed wszystkim dla tych osób, które maja łamliwe i cienkie rzęsy, mają naturalnie krótkie rzęsy lub chcą odbudować je po zabiegach stylizujących. Odżywka do rzęs do doskonały pomysł – dzięki niej odbudujesz rzęsy, zwiększysz ich długość i objętość. Ponadto, umożliwia ona rezygnację z czasochłonnego przyklejania rzęs i kosztownych wizyt u kosmetyczek. Bądź naturalnie piękna i popraw kondycję swoich rzęs!