Piast źle wszedł w wiosnę, a kolejne punkty będą potrzebne już w Radziechowach

Piast źle wszedł w wiosnę, a kolejne punkty będą potrzebne już w Radziechowach

FOT. Sport Cieszyn

Początek rundy wiosennej nie ułożył się po myśli CKS Piast. Zespół z Cieszyna wrócił z LKS Leśna bez punktów po przegranej 2:3, a potem przed własną publicznością dostał bolesną lekcję od Podhalanki Milówka, która wygrała 4:0. To dwa mecze, po których apetyt na szybkie odbicie rośnie z każdym dniem.

W świąteczny poniedziałek Piast grał na wyjeździe z LKS Leśna i mimo ambitnej walki nie zdołał odwrócić losów spotkania. Kilka dni później, w sobotę, sytuacja zrobiła się jeszcze trudniejsza – domowy mecz z Podhalanką Milówka zakończył się wysoką porażką, która wyraźnie podcięła nastroje po zimowej przerwie.

Najbliższa okazja do poprawy przyjdzie 18.04 o godzinie 16:00. Cieszynian czeka wyjazdowy mecz z GKS Radziechowy Wieprz, a więc spotkanie, w którym drużyna będzie szukała pierwszych punktów w tej wiosennej serii.

na podstawie: Sport Cieszyn.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Sport Cieszyn). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.