Rowerowa rywalizacja o Puchar Polski startuje 1 czerwca
Już od 1 czerwca startuje emocjonująca rywalizacja w ramach Pucharu Rowerowej Stolicy Polski! Przez cały miesiąc uczestnicy będą mogli zbierać kilometry na rowerze dla swojej gminy lub miasta, korzystając z aplikacji Aktywne Miasta. Przygotujcie rowery i dołączcie do zabawy!
  1. Start rywalizacji: 1 czerwca
  2. Koniec rywalizacji: 30 czerwca
  3. Konieczna rejestracja w aplikacji Aktywne Miasta
  4. Wybór grupy i miasta

Puchar Rowerowej Stolicy Polski wkracza w decydującą fazę. Od 1 czerwca uczestnicy będą mieli możliwość zbierania jak najwięcej kilometrów na rowerze. Rywalizacja potrwa do 30 czerwca, więc warto już teraz przygotować swoje rowery i zadbać o dobrą kondycję.

Aby wziąć udział w tej wyjątkowej inicjatywie, należy pobrać na telefon aplikację Aktywne Miasta i dokonać rejestracji. Po zalogowaniu się, trzeba wybrać Rywalizację RSP dla gmin i zaznaczyć swoje miasto. Kolejnym krokiem jest określenie grupy: można dołączyć do istniejącej, zaproponować utworzenie nowej lub wybrać grupę ogólną.

Po wykonaniu wszystkich tych kroków, wystarczy uruchomić aplikację, wsiąść na rower i zacząć „zbierać” kilometry. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – dbanie o zdrowie i kondycję z rywalizacją na rzecz swojego miasta.

Szczegółowe informacje na temat rywalizacji można znaleźć na stronie internetowej Aktywne Miasta. Wydział Sportu Urzędu Miejskiego zachęca wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w wydarzeniu i wspólnego „kręcenia” kilometrów!


Na podst. Urząd Miejski Cieszyn