Gdzie kupić ładowarki naścienne Wallbox na Śląsku?

Samochody elektryczne to coraz popularniejsze rozwiązanie w naszym kraju. Na ich zakup decyduje się sporo osób, ponieważ widzą oni potencjał drzemiący w autach napędzanych prądem. Aby móc z nich bez przeszkód korzystać, warto zainwestować w przydomową stację ładowania, np. ładowarki naścienne Wallbox. Gdzie można kupić je na Śląsku?

Czym są ładowarki naścienne?

Ładowarki naścienne to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wśród osób decydujących się na domowe stacje ładowania. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest korzystanie z domowego gniazdka w celu naładowania samochodu elektrycznego. Może być podłączone do gniazda jednofazowego, jak i trójfazowego. Wallboxy montowane są do ściany, np. w garażu lub na specjalnych słupach, tak aby były posadowione w wygodnym dla użytkownika miejscu. Podczas ich stosowania możliwe jest pełne naładowanie pojazdu w ciągu kilku godzin.

Wśród korzyści wynikających z instalacji urządzeń, ich użytkownicy wyróżniają: łatwą, intuicyjną obsługę, szybkie ładowanie samochodu, wysoką ergonomię oraz dowolność miejsca zamontowania.

Gdzie kupić ładowarki naścienne Wallbox na Śląsku?

Swoją działalność na Śląsku prowadzi wiele firm, które związane są z szeroko pojętą elektromobilnością. Które z nich oferują ładowarki naścienne Wallbox klientom z Cieszyna i okolic?

SIGMA Technology & Energy Solutions

Kompaktową ładowarkę Wallbox zamówisz, kontaktując się z sigmapolska.pl. To pierwsze na naszej liście przedsiębiorstwo posiadające to rozwiązanie w swojej ofercie. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu przy ul. Kukułek 41. W ofercie znaleźć można szeroki wybór tych ładowarek, w tym Wallboxy AC (prąd przemienny) oraz DC (prąd stały). Oprócz sprzedaży urządzeń specjaliści z Sigmy zajmują się także ich doborem i montażem. Przedsiębiorstwo wykonuje także prace kompatybilne z domową stacją ładowania, czyli fotowoltaikę. Dzięki jej zastosowaniu możliwe jest znaczne zmniejszenie kosztów wynikających z ładowania pojazdu w domu. Firma obsługuje klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Silesiasolar

Silesiasolar swoją siedzibę ma w Lędzinach. Firma swoją działalność skupia głównie na montowaniu instalacji fotowoltaicznych klientom indywidualnym oraz biznesowym. W jej ofercie znaleźć można jednak rozwiązania związane z elektromobilnością, czyli montaż domowych stacji ładowania (Wallbox, EV). Dbając o innowacyjność i kompleksowość ofertowych produktów Silesiasolar zajmuje się także: foliami grzewczymi, pompami ciepła, monitoringiem oraz serwisem wykonywanych instalacji.

AmperGo

Szukając Wallboxa dla siebie nie trzeba ograniczać się jedynie do firm działaniach na terenie Śląska. Wiele z nich oferuje sprzedaż i montaż w całej Polsce, przykładem może być AmperGo z Krakowa. W ofercie firmy znaleźć można niezwykle szeroką ofertę ładowarek do zasilania pojazdów elektrycznych, ponieważ stanowią one główną, jedyną działalność firmy. Specjaliści nie tylko pomagają w doborze urządzenia, ale także mogą nauczyć przyszłego użytkownika jak korzystać z ładowarki, dbać o jej kondycję oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Firma oferuje możliwość kupna domowej stacji ładowania na raty 0%.