Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Gdzie w Krakowie najlepiej wykonać zabiegi ortopedyczne

Głównym zadaniem szpitala Nowa Ortopedia – Szpital Dworska jest dostarczenie potrzebującym pacjentom doskonałych usług, które są zestawieniem precyzyjnej diagnostyki, pionierskiej ortopedii i leczeniem operacyjnym w jednym miejscu.

Wielu znanych sportowców, którzy wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia w naszym szpitalu uzyskali ponownie doskonałe efekty sportowe, prędzej doszli do siebie po operacji lub wyleczonej kontuzji. Wszystkie badania robimy na miejscu, pod jednym dachem.

Na 200 metrowej sali rehabilitacyjnej mogą Państwo pracować z doświadczoną kadrą medyczną, która realizuje program ćwiczeń zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. To dodatkowy atut połączenia w jednym miejscu diagnostyki, zabiegów oraz fizjoterapii.

Pomimo tak dużego kompleksu medycznego, nasi pacjenci nie czekają na wizyty w długich kolejkach do specjalisty zarówno jeżeli chodzi o znalezienie terminu, jak i o czas oczekiwania już przed samym wejściem do gabinetu. Chcąc usprawnić pracę szpitala oraz ceniąc czas swój i naszych pacjentów, wizyty umawiamy na konkretne godziny, a ewentualny czas oczekiwania umilą ciepłe i zimne napije, przyjemne wnętrza oraz miejsce oczekiwania dla najmłodszych. Doświadczenie pań rejestrujących wesprze w skierowaniu pacjenta do odpowiedniego specjalisty i skróci czas poszukiwania odpowiedniego lekarza prowadzącego.