Nadmierna wilgoć jest czymś bardzo uciążliwym. Jest często odczuwana w powietrzu w okresie jesienno-zimowym. Duże dawki wilgoci dostają się do naszych domów poprzez różnego rodzaju szczeliny w ścianach w starszych domach, czy poprzez źle zaizolowane fundamenty. Mało osób wie, że takie rzeczy jak suszenie ubrań w domu czy nawet gotowanie tworzy duże ilości wilgoci. Ludzie tak samo wytwarzają wilgoć. Gdy połączymy to z czynnikami z zewnątrz to może nam w domu pojawić się problem z wychodzącą pleśnią na łączeniach ścian z podłogą lub sufitem. Wilgoć jest też bardzo uciążliwym czynnikiem podczas remontów. Wszelkie prace związane z tynkowaniem ścian, malowaniem ich czy prace murarskie są trudniejsze do zrealizowania. Na ścianach mogą tworzyć się zacieki utrudniające te prace. Wilgoć też negatywnie wpływa na wylewki podłogowe. Przede wszystkim, pleśń na ścianach szkodzi naszemu zdrowiu. Jak temu można zaradzić? Najlepszym rozwiązaniem może okazac się wynajem osuszacza powietrza http://bmbserwis.eu/oferta-wynajmu/osuszacze/42-osuszacz-powietrza-master-dh-752.html

Jak działa osuszacz powietrza?

Osuszacz powietrza jest czymś co działa wręcz przeciwnie do nawilżacza powietrza. Dzięki odpowiedniej technologii osuszacz powietrza jest w stanie zebrać do wnętrza siebie wilgotne powietrze, a następnie działając podobnie jak zjawisko rosy, skrapla je. Dzięki wentylatorowi, osuszone powietrze jest oddawane na zewnątrz. Takie działanie pomaga nam na usunięcie nadmiaru wilgoci, jeżeli sięga ona około 70-80% i utrzymuje się przez kilka dni.

Dlaczego warto wynająć osuszacz powietrza?

Często ludzie wykonują prace remontowo-budowlane sporadycznie lub jednorazowo. Wtedy nie ma potrzeby zakupu profesjonalnego sprzętu jak osuszacz dh 752 master . Wystarczy wtedy wynajem na okres jesienno-zimowy.

Skąd mogę wynająć osuszacz powietrza?

Osuszacz powietrza dh 752 master pod wynajem oferuje firma BMB SERWIS. Jest to firma wypożyczająca sprzęt budowlany w Warszawie. Nie jest to jednak jedyne miasta na terenie, którego działają. BMB SERWIS oferuje również wynajem na terenie miast takich jak Katowice i innych większych Polskich miast. Jeżeli chodzi o cenę to bywa ona różna i jest zależna od konkretnego wypożyczonego sprzętu i firma ustala ją indywidualnie z klientem. 

Czy willgoc może zaszkodzić przeprowadzeniu remontu?

Dlaczego warto skorzystać z osuszacza 752 master?

Firma BMB SERWIS jest znana w stolicy dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do klienta. Ich sprzęt na wynajem to produkty najlepszych Marek. Osuszacz powietrza 

dh 752 master  firmy master jest znany z prostej obsługi. Jest to wysokiej jakości sprzęt budowlany, odporny na uderzenia i może pracować w ciężkich remontowo-budowlanych warunkach. Aby mógł pracować również w zapylonych pomieszczeniach, producent zamontował  w nim łatwo wymienialny filtr powietrza. Dodatkowo osuszacz posiada elektroniczny panel sterowania, użyteczne kółka z uchwytem do przemieszczania, licznik czasu pracy czy możliwość pracy 24/7. Jest to sprzęt niezwykle wydajny i bardzo dobrze usuwa nagromadzoną wilgoć i utrzymuje na stabilnym poziomie pozwalając na zniwelowanie wilgoci w domu czy w remontowanym pomieszczeniu.

Inne sprzęty BMB SERWIS.

Jako, że BMB SERWIS to wypożyczalnia różnego rodzaju sprzętu budowlanego to znajdziemy w ich ofercie urządzenia takie jak agregat malarski, agregat budowlany czy silomat.

1000 Znaków do wykorzystania