MBP Cieszyn: Spotkanie z Jerzym Klimczokiem 23 kwietnia o 17:00
Zaproszenie na literacką podróż z Jerzym Klimczokiem w Cieszynie! Miejska Biblioteka w Cieszynie serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00.
  1. Spotkanie z Jerzym Klimczokiem, autorem książki „Szlakiem zaniedbań Bartosza W”.
  2. Opowieść o życiowych wzlotach i upadkach głównego bohatera.
  3. Podróż w przeszłość jako sposób na odnalezienie życiowego celu.
  4. Możliwość bezpośredniego dialogu z autorem i zdobycie autografu.

Jerzy Klimczok, mimo że nie jest zawodowym pisarzem, odnalazł w literaturze sposób na ucieczkę od codziennych obowiązków i stresów. Jego pierwsza powieść, pełna głębokich refleksji i życiowych nauk, to spełnienie "niemożliwego marzenia".

Bohater książki, mężczyzna z pozoru mający wszystko – sukces, pieniądze, miłość i szacunek – niespodziewanie traci grunt pod nogami. Z bogatego biznesmena staje się człowiekiem pogrążonym w długach i samotności. W swojej książce Klimczok opisuje, jak bohater, zmagając się z przeciwnościami losu, wyrusza w emocjonalną podróż do własnej przeszłości, by odnaleźć prawdziwe wartości i sens życia.

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece w Cieszynie będzie nie tylko okazją do poznania autora i jego twórczości, ale także do refleksji nad własnym życiem i wyborami. "Przez retrospekcję do samopoznania" – to przesłanie, które Klimczok skutecznie przekazuje poprzez swoją literacką działalność. Serdecznie zapraszamy na to inspirujące spotkanie, które może stać się punktem zwrotnym również w Waszym życiu.


Na podst. MBP Cieszyn