Cieszyn z nowymi miejscami pracy – firma Mondelez poszukuje 40 pracowników produkcji

Zlokalizowana w Cieszynie filia firmy Mondelez Polska, światowego lidera branży spożywczej, otwiera nowe miejsca pracy. W wykupionej przez giganta byłej fabryce OLZA, zatrudnienie może znaleźć nawet 40 pracowników produkcji. Przyszli pracownicy mogą liczyć na premie kwartalne, dodatki pozapłacowe czy pakiet benefitów.

Województwo śląskie jest regionem, w którym branża produkcyjna rozwija się bardzo prężnie. Jedną z firm stale zapewniającą miejsca pracy mieszkańcom regionu jest Mondelez Polska – światowy lider branży spożywczej, produkujący znane i lubiane przekąski marek takich jak Milka, Oreo czy Lubisie. Firma obecna na polskim rynku od 1992 roku, zatrudnia ponad 4600 pracowników w wielu lokalizacjach, w tym także w śląskim Cieszynie. Teraz Mondelez Polska otwiera kolejne rekrutacje w cieszyńskiej fabryce, poszukując 40 pracowników produkcyjnych.

Mondelez jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w ponad 150 krajach, zatrudniając ponad 80 000 osób na całym świecie. Firma łączy globalne standardy z lokalną kulturą i świetną atmosferą pracy, co w szczególności widać w Cieszyńskiej fabryce OLZA, gdzie produkowane są m.in. kultowe wafle PrincePolo. Jesteśmy stabilnym pracodawcą działającym na lokalnym rynku od 1924 roku. Obecnie fabryka w Cieszynie zatrudnia ponad 350 pracowników, zlokalizowane są tam 4 linie produkcyjne, systematycznie dokonujemy także nowych inwestycji, co sprawia że poszukujemy kolejnych rąk do pracy – mówi Joanna Kosna-Luber, People Lead z ramienia Mondelez Polska.

Mondelez Polska oferuje zatrudnienie w świetnie zlokalizowanej fabryce w Cieszynie. Firma otwarta jest na współpracę w elastycznym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy. Po trzymiesięcznym okresie próbnym, nowo zatrudnione osoby mogą także liczyć na podwyższoną stawkę godzinową. Oprócz wynagrodzenia podstawowego firma oferuje benefity pozapłacowe, takie jak dodatkowe ubezpieczenie, karnet uprawniający do korzystania z obiektów sportowych w całej Polsce czy 12- procentowa premia kwartalna.

Aktualnie najpopularniejszymi stanowiskami na cieszyńskim rynku pracy są stanowiska związane z produkcją i handlem. W tym roku, pomimo trwającego sezonu, branża gastronomiczna w mniejszym stopniu poszukuje rąk do pracy, co zapewne ma związek z przebudową cieszyńskiego zabytkowego rynku. Mondelez jest lokalnym pracodawcą, który stwarza miejsca pracy w Cieszynie od wielu pokoleń. To firma słynąca z możliwości rozwoju, bogatego pakietu benefitów pozapłacowych – mówi Rachela Leńska, ekspertka rynku pracy z Manpower, partnera rekrutacyjnego firm z regionu śląska.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie Mondelez Polska w Cieszynie mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Liburnia 15 w Cieszynie lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..