Policja Cieszyn: Policjanci zabezpieczali zawody w skokach narciarskich w Wiśle

1 min czytania

Policjanci zabezpieczali zawody w skokach narciarskich w Wiśle Malince. W ciągu dwóch dni turniej na żywo obejrzało około 10 tysięcy kibiców. Ponad 150 mundurowych z prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego czuwało nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników widowiska. Dzięki sprawnemu współdziałaniu wszystkich służb, zawody przebiegły spokojnie.

W sobotę i niedzielę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbyły się letnie zawody w skokach narciarskich - FIS Puchar Świata 2019. Stróże prawa dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców, nie tylko w okolicy skoczni, ale również w całej Wiśle. Ponad 150 policjantów i pracowników cywilnych cieszyńskiej komendy, strażaków, ratowników medycznych oraz sił porządkowych organizatora imprezy, czuwało nad bezpieczeństwem uczestników widowiska. Podczas zabezpieczenia imprezy policjantów z Cieszyna i Wisły wsparli mundurowi z bielskiego oddziału prewencji. Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy wszystkich służb, impreza przebiegła bez zakłóceń.

Your browser does not support iframes.

Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie cieszyn.slaska.policja.gov.pl/, cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/265354,Policjanci-zabezpieczali-zawody-w-skokach-narciarskich-w-Wisle.html

Autor: krystian