Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Policjanci z Cieszyna ustalają tożsamość kobiety, która przywłaszczyła znaleziony portfel. Jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy nagranie. Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło 1 maja 2019 roku w sklepie przy ulicy Stawowej w Cieszynie. Kobieta, która dokonała przywłaszczenia, została nagrana na kamerach monitoringu. Publikujemy jej wizerunek i prosimy o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Można też bezpośrednio kontaktować się z prowadzącym sprawę -  asp. szt. Leszek Krzywda tel. 8516 115 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

                                                                        GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ!