Policja Cieszyn: Zaproszenie na briefing prasowy z udziałem Kajetana Kajetanowicza
Serdecznie zapraszamy na Spotkanie mistrzów” - briefing prasowy z udziałem trzykrotnego rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza. W konferencji udział weźmie także zastępca szefa cieszyńskiej drogówki podkom. Łukasz Godula, który jest tegorocznym zwycięzcą Pucharu Peugeota i Citroena 2018. Rajdowcy będą przekonywali, że warto być bezpiecznym i świecić przykładem na drodze.
Podczas spotkania będzie mowa o bezpieczeństwie pieszych, kampanii Rok pieszego” oraz policyjnych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu cieszyńskiego. Po przywitaniu uczestników oraz zaprezentowaniu tematu spotkania nastąpi przedstawienie prelegentów - Kajetana Kajetanowicza oraz podkom. Łukasza Goduli - Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, który w czasie wolnym od służby również jest kierowcą rajdowym. Trzecim z prelegentów będzie przedstawiciel szpitala, który omówi problematykę dotyczącą tematu procesu rehabilitacji osób po wypadkach drogowych. Po wystąpieniach prelegentów, planowany jest czas na pytania osób uczestniczących w wydarzeniu oraz drobny poczęstunek. Po zakończeniu spotkania w szpitalu, Kajetan Kajetanowicz wraz z policjantami uda się w kierunku rynku w Ustroniu, gdzie prowadzone będą działania z udziałem pieszych, wręczanie elementów odblaskowych oraz rozmowy profilaktyczne, dotyczące bezpieczeństwa i promowanie bezpieczeństwa pieszych (działania w rejonie ronda - skrzyżowanie ul. Brody, Daszyńskiego, Grażyńskiego). Następnie planowany jest przejazd do Skoczowa, gdzie promocja bezpieczeństwa będzie kontynuowana w ten sam sposób w rejonie ronda (skrzyżowanie ul. Objazdowej i Stalmacha).
Przedstawiciele mediów proszeni są o przybycie 18 grudnia 2018 r. o 15.30 do Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu przy ul. Szpitalnej 11. Spotkanie będzie miało miejsce w sali im. prof. Zbigniewa Gburka (parter przy wejściu głównym). Zapraszamy na briefing przedstawicieli zainteresowanych redakcji wraz z fotoreporterami!
Your browser does not support iframes.
Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie cieszyn.slaska.policja.gov.pl/, cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/249505,Zaproszenie-na-briefing-prasowy-z-udzialem-Kajetana-Kajetanowicza.html
Ostatnie Artykuły

Gleba w centrum uwagi. Wiślańska młodzież uczyła się, jak ją chronić

W Skoczowie zostało jedno miejsce w programie asystenta osobistego

Śląsk Cieszyński w dwóch odsłonach. W Wiśle szykuje się historyczna prelekcja

Strumieńscy seniorzy wrócili z Krakowa pełni energii i nowych pomysłów

W Wiśle wracają warsztaty na Jonidle. CEE przygotowało nową ofertę

Na Basenach Wisła ruszą wakacyjne turnusy pływania i tenisa

Ponad 8 tysięcy wniosków. Cieszyńska karta coraz mocniej wchodzi do codzienności

Dwa laury Kolberga dla Cieszyńskiego. Wisła i Kończyce Małe na liście

Pod prąd w Ustroniu - policjanci zatrzymali audi w ostatniej chwili

Na rowerach za Dobrą Panią. Cieszyńska trasa śladami hrabiny Larisch

André Rieu wraca do Maastricht. W Skoczowie zobaczą jubileuszowy koncert

Samorządowe stowarzyszenia w Ustroniu domknęły rok i wskazały nowe projekty

Burze i upał uderzą jednego dnia. IMGW ostrzega powiat cieszyński

Pół wieku Ogniska w Koniakowie. Jubileusz przyniósł wzruszenia i nagrody
Przydatne dane teleadresowe
- Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie - bilety, godziny, wystawy stałe i dojazd
- Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cieszynie - kontakt, kancelaria i historia
- Urząd Miasta Ustroń - kontakt, wydziały, e-usługi i dofinansowania
- Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie - kontakt, godziny, zajęcia i atrakcje
- Biuro Powiatowe ARiMR w Cieszynie - kontakt, dotacje i zadania w Międzyświeciu
- Centrum Edukacyjno-Kulturalne U Kossaków w Górkach Wielkich - kontakt, godziny, atrakcje
