Spotkanie online z Radą NIW-CRSO dla NGO już 27 maja
Nadchodzi ważne spotkanie dla organizacji pozarządowych – Rada NIW-CRSO zaprasza na otwarte spotkanie online. To doskonała okazja, aby poznać członków Rady oraz podsumować ich dotychczasowe działania. Zarezerwujcie czas na 27 maja 2024 roku!
  1. Spotkanie online odbędzie się 27 maja 2024 roku o 17:30.
  2. Adresowane jest do organizacji pozarządowych.
  3. Możliwość zadawania pytań i podsumowanie prac Rady NIW-CRSO.
  4. Propozycje pytań można przesyłać do 24 maja 2024 roku do godziny 15:00.

Nadchodzące spotkanie organizowane przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) to świetna okazja dla wszystkich organizacji pozarządowych, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się o najważniejszych decyzjach i działaniach podjętych przez Radę w ostatnich miesiącach.

Spotkanie odbędzie się w formie online 27 maja 2024 roku o godzinie 17:30. To niepowtarzalna szansa, aby nie tylko wysłuchać podsumowania prac Rady, ale także zadać pytania członkom Rady NIW-CRSO III kadencji. Tego typu wydarzenia są kluczowe dla budowania transparentności i dialogu pomiędzy instytucjami a organizacjami pozarządowymi.

Wszystkie organizacje pozarządowe, które chcą wziąć udział w spotkaniu, muszą wcześniej się zarejestrować. Możliwość zadawania pytań jest otwarta dla wszystkich uczestników, jednak propozycje pytań należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku, 24 maja 2024 roku, do godziny 15:00.

Nie przegapcie tej okazji, aby lepiej zrozumieć mechanizmy działania Rady NIW-CRSO oraz nawiązać bezpośredni kontakt z jej członkami. Takie spotkania są nie tylko formą komunikacji, ale również szansą na wymianę doświadczeń i pomysłów, które mogą przyczynić się do lepszego funkcjonowania całego sektora pozarządowego.


Na podstawie: Urząd Miejski Cieszyn