Przedsiębiorcy zaproszeni do udziału w 15. Cieszyńskiej Nocy Muzeów
Już w najbliższy piątek, 24 maja, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne - 15. Cieszyńska Noc Muzeów. To doskonała okazja, by mieszkańcy oraz goście mogli zwiedzać lokalne muzea i galerie w nietypowych godzinach wieczornych.
  1. Wydarzenie odbędzie się 24 maja.
  2. 15. edycja Cieszyńskiej Nocy Muzeów.
  3. Przedsiębiorcy zaproszeni do otwarcia drzwi dla gości.
  4. Plakaty do odebrania w Cieszyńskim Centrum Informacji Turystycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich cieszyńskich przedsiębiorców do włączenia się w tę niecodzienną inicjatywę! Jest to doskonała okazja, by zaprezentować swoje lokale i przyciągnąć dodatkowych gości, którzy będą uczestniczyć w wydarzeniu. Warto wykorzystać ten moment, by pokazać, jak nasze miasto tętni życiem kulturalnym również po zmroku.

Plakaty promujące wydarzenie można odebrać w Cieszyńskim Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku 1. To świetny sposób, by poinformować mieszkańców i turystów o Waszym udziale w tej wyjątkowej nocy. Plakaty są dostępne nieodpłatnie, więc zachęcamy do ich odbioru i wyeksponowania w widocznych miejscach.

Pełny program 15. Cieszyńskiej Nocy Muzeów jest już dostępny i oferuje wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują zarówno młodszych, jak i starszych miłośników kultury. To doskonała okazja, by spędzić wieczór w wyjątkowy sposób, poznając historię i sztukę naszego miasta.

Zachęcamy wszystkich do udziału i wspólnego celebrowania tego kulturalnego święta. To nie tylko możliwość zwiedzania muzeów, ale także świetna okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu w niezwykłej atmosferze nocnego Cieszyna.


Opierając się na: UM Cieszyn