Policjanci poszukują zaginionego Jarosława Halarczyka, mieszkańca Zamarsk. Ostatni kontakt z zaginionym 53-latkiem miał miejsce 23 sierpnia-od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z policją.


53-letni mieszkaniec Zamarsk Jarosław Halarczyk zaginął w dniu 23 sierpnia 2023 roku. Według ustaleń przebywał wówczas na dworcu kolejowym w Pradze i się zgubił. W chwili zaginięcia miał przy sobie dowód osobisty, gotówkę oraz telefon komórkowy, który po rozmowie został wyłączony. Policjanci ustalili, że zaginiony podróżował pociągiem z Pragi do Czeskiego Cieszyna, jednak z powodu braku ważnego biletu wysiadł z pociągu w miejscowości Kladno na terenie Czech. Do chwili obecnej miejsce pobytu w/w osób pozostaje nieznane, z nikim nie nawiązał kontaktu.
Rysopis: wzrost ok. 164 cm, 60 kg wagi, włosy krótkie ciemny blond, szpakowate.
W momencie zaginięcia ubrany był w brązową koszulkę z krótkim rękawem oraz spodnie w kolorze zielonym (tzw. rybaczki)
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!