Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Przypominamy o trwającej ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Już w sobotę kierowcy ponownie będą mogli sprawdzić ustawienie świateł w swoich pojazdach na stacjach diagnostycznych biorących udział w akcji. Pamiętajmy, że sprawne i prawidłowo ustawione światła naszego samochodu decydują o bezpieczeństwie zarówno naszym, jak i innych użytkowników dróg.

W ramach zainaugurowanej 21 października ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, już w najbliższą sobotę (4.12.) wszyscy kierowcy kolejny raz będą mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia w swoich pojazdach. Wykaz stacji diagnostycznych biorących udział w działaniach znajdziecie Państwo w załączniku znajdującym się pod komunikatem.

Pamiętajmy, że sprawne i prawidłowo ustawione światła samochodu decydują o bezpieczeństwie zarówno naszym, jak i innych użytkowników dróg. Zachęcamy do sprawdzenia oświetlenia w swoich pojazdach. Takie kontrole powinniśmy bezwzględnie wykonać między innymi po wymianie żarówki, ponieważ jej złe zamocowanie może powodować nieprawidłowy kierunek padania światła i w rezultacie oślepianie innych kierowców na drodze.

W załączniku ponżej znajduje się wykaz stacji diagnostycznych, które biorą udział w akcji na terenie całego kraju. 


Poniżej lista stacji, które przystąpiły do akcji na terenie naszego powiatu, być może lista ta jeszcze się poszerzy, do czego oczywiście zachęcamy.

1. Cieszyn - AUTOTEST SCI/027  –Cieszyn ul. Frysztacka 104 , godz. 7.00-14.00

2. Brenna -  CAR-TEST-SKP Paweł Chmura, Brenna ul. Górecka 8A, godz. 8.00-13.00

3. Skoczów  -  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów " CHWISTEK ", Skoczów ul. Ciężarowa 17, godz. 8.00-13.00

Pliki do pobrania

  • Wykaz_stacji_diagnostycznych
    671.13 KB
    Wykaz_stacji_diagnostycznych