Codzienna rutyna i te same miejsca sprawiają, że w pewnym momencie odczuwamy znużenie i utratę motywacji. Praca, dom, praca i tak w kółko, jak w pętli. Aby zarobić na urlop musimy pracować, a aby odpocząć od pracy musimy iść na urlop. Jednak, co jeśli obie rzeczy da się połączyć w kompletną całość? Brzmi trochę nierealnie, ale na krótki okres się sprawdzi. W końcu od czego są wyjazdy biznesowe? Konferencje nad morzem stanowią świetną opcję, jak połączyć pracę z rozrywką. Szczególnie udane będzie to połączenie, gdy przeniesiemy biznesowy wyjazd do prawdziwego pałacu nad morzem.

Słów kilka o Pałacu nad morzem

Pałac Ciekocinko luksusowy hotel, który powstał w odrestaurowanym, zabytkowym majątku ziemskim. Po trwającej dekadę rekonstrukcji posiadłości z początku XX wieku, udało się otworzyć w tym miejscu ekskluzywny hotel, który wyróżnia się wyjątkowo na tle nadmorskich kurortów. Ogromna posiadłość posiada własną stadninę konną, a oryginalne zabudowania sięgają legendą roku 1906. W takim miejscu można poczuć się elitarnie i zupełnie oderwanym od rzeczywistości, gdyż kompleks Ciekocino zachował swój ubiegłowieczny wystrój w postaci zabytkowych mebli i zdobień, wykonanych na zamówienie tapet oraz wiekowych dodatków, charakterystycznych dla sztuki dekoratywnej. W tym miejscu można poczuć ducha nurtu secesyjnego i ArtDECO.

Sala konferencyjna

Oferta Pałacu Ciekocinko pozwala zarówno na błogi relaks, jak i zorganizowanie czasu pracy w trakcie wyjazdu biznesowego czy naukowego. Kompleks może poszczycić się zabytkową stajnią, która przerobiona została na przestronną salę konferencyjną nad morzem. Widoki zarówno wewnątrz i na zewnątrz będę zachwycające. Audytorium utrzymane zostało w tradycyjnym stylu poprzedniego stulecia, ale jednocześnie wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Wystąpienia czy zebrania w klimatyzowanym pomieszczeniu będą przyjemne o każdej porze roku, a profesjonalny sprzęt nagłaśniający i video pomoże obsłużyć konferencje biznesowe na najwyższym poziomie. Dodatkowo, zadba o nasz komfort i poprawne działanie sprzętu doświadczona obsługa, do której zaliczają się profesjonalni technicy.

Lokalne atrakcje

Spotkanie biznesowe to często nie tylko praca, ale także integracja i miło spędzony czas. Szczególnie, gdy mowa o konferencjach wyjazdowych i zagranicznych. Kontrahenci z obcej ziemi chętnie po udanych rozmowach biznesowych udadzą się na zwiedzanie czy skorzystają z lokalnych atrakcji. Hotel Ciekocinko ma w swojej ofercie sporo atrakcji. Można w hotelowej restauracji skosztować miejscowych specjałów, świeżych ryb i owoców morza oraz oddać się degustacji win. Nawet, jeżeli to nie weekend to w ty miejscu zawsze jest pora na weekend spa, w trakcie którego możemy przebierać z szeregu profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych i upiększających z użyciem specjalnych dermokosmetyków. Wyjątkową atrakcją będzie przejażdżka konna po plaży oraz nauka jazdy w siodle. Jednak malownicza posiadłość sprawia, że już sam spacer po okolicy będzie atrakcją samą w sobie. Poza atrakcjami dostępnymi w obrębie posiadłości do dyspozycji gości pozostają okoliczne rozrywki. W końcu, ja być nad morze to koniecznie trzeba wybrać się na plażę. Można także udać się w krótki rejs statkiem widokowym, a nawet zabawić podczas skydivingu. Możliwości jest wiele.

Ciekocinko jako hotel nad morzem bałtyckim wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją z pięknymi widokami, wyjątkowym stylem architektonicznym i wystrojem oraz niepowtarzalnymi atrakcjami. W końcu nie często spotkamy połączenie prawdziwego pałacu ze stadniną koni. To niesamowite miejsce na turystycznej mapie Polski, które warto zwiedzić i poczuć jego niezwykły klimat na własnej skórze, niezależnie od tego, czy przyjedziemy tu dla czystej rozrywki czy w celach biznesowych. Zdecydowanie nie pożałujemy wyboru, a przy okazji zrobimy oszałamiające wrażenie na partnerach firmowych.

Konferencje nad morzem - Pałac Ciekocinko