Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Policjanci z Cieszyna proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież. Publikujemy nagranie z monitoringu sklepowego oraz jego zdjęcia. Jeśli komukolwiek znana jest tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami cieszyńskiej komendy lub telefoniczny pod numerem (33) 8516200, 338516282. Można też informować, pisząc e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do kradzieży doszło 1 czerwca w jednym ze sklepów na terenie cieszyńskiej galerii. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ukradł dwa tablety.

Publikujemy nagranie oraz zdjęcia podejrzewanego o przestępstwo mężczyzny.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Wszystkie osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub o samym zdarzeniu, proszone są o bezpośredni kontakt z policjantami cieszyńskiej komendy lub zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. (33) 8516200, 338516282. Można też informować, pisząc na e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

  • mężczyzna podejrzewany o kradzież wchodzi do sklepu
  • mężczyzna podejrzewany o kradzież wchodzi do sklepu
  • mężczyzna podejrzewany o kradzież- zdjęcie z tyłu