Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

W dniach od 13 stycznia 2021 r. do 26 stycznia 2021 r. zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami Cieszyna projektu uchwały Rady Miejskiej Cieszyna w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Cieszyn.

Konsultacje zostały przeprowadzone na podstawie zarządzenia nr 0050.25.2021 Burmistrza Miasta Cieszyna z dnia 13 stycznia 2021 roku, celem poznania opinii mieszkańców o poddanym konsultacjom projekcie uchwały.

Zasady i tryb przeprowadzenia konsultacji określony został w uchwale nr XVII/179/20 Rady Miejskiej Cieszyna z dnia 22 kwietnia 2020 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Cieszyna.

Konsultacje zostały przeprowadzone w formie platformy internetowej poprzez publikację przedmiotu konsultacji na stronie internetowej oraz:

  1. zbieranie uwag i opinii drogą elektroniczną, przesłanych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  2. zbieranie uwag i opinii w formie pisemnej, składanych w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Rynek 1.

Konsultacje miały zasięg ogólnomiejski i przeprowadzone zostały na terenie miasta Cieszyna.

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach byli wszyscy mieszkańcy Cieszyna.

W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna opinia w sprawie przedmiotowego projektu uchwały.

Zgodnie z § 9 ust. 4 załącznika do uchwały nr XVII/179/20 Rady Miejskiej Cieszyna z dnia 22 kwietnia 2020 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Cieszyna, konsultacje uważa się za ważne bez względu na liczbę uczestniczących w nich mieszkańców.

 

Szukając odpowiedniego rozwiązania do nagrzewania własnego domu warto jest zastanowić się nad wyborem pompy ciepła, które z jednej strony jest ekonomiczna i efektywna, a z drugiej strony zgodna z obowiązującymi trendami tj. ekologiczna.