Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie prowadzi poszukiwania 25-letniej Ewy Kocik, która w dniu 2 stycznia 2021 roku ostatni raz widziana była w Ustroniu i do tej pory nie nawiązała kontaktu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania kobiety proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod numerem telefonu 47 85 732 00, Komisariatem Policji w Ustroniu tel. 47 85 738 10 , pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zaginiona ostatni raz była widziana w dniu 2 stycznia 2021 roku, w godzinach popołudniowych w Ustroniu na ul. Harbutowickiej.

Rysopis zaginionej : około 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie, blond, oczy koloru niebieskiego.

Może być ubrana w czerwony płaszcz, jasną zimową czapkę, ciemne jeansy, czarne botki za kostkę.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania kobiety proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod numerem telefonu 47 85 732 00, Komisariatem Policji w Ustroniu tel. 47 85 738 10 , pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktując się na numer alarmowy 112

zdjęcie- zaginiona Ewa Kocik, twarz

zdjęcie -zaginiona Ewa Kocik, twarz

  • zdjęcie- zaginiona Ewa Kocik, zdjęcie twarzy
    zaginiona Ewa Kocik
  • zdjęcie- zaginiona Ewa Kocik, zdjęcie twarzy
    zaginiona Ewa Kocik