Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Zgłoś się do Bazy cieszyńskich twórców/firm

lokalnych produktów z terenu gminy Cieszyn

i zaprezentuj się w folderze

 

Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie tworzy Bazę cieszyńskich twórców/firm lokalnych produktów z terenu gminy Cieszyn, którzy zaprezentowani zostaną w folderze promującym lokalnych artystów, twórców i rękodzielników.

Jeśli tworzysz oryginalne rzeczy związane z naszym regionem zaprezentuj swoją pracę w folderze, który powstaje po to, by promować – to, co nasze, niepowtarzalne i unikatowe. Jednym słowem lokalne rękodzieło. Jesteśmy pewni, że są wśród nas osoby i firmy, które tworzą z pasją niezwykłe rzeczy, często jednak pozostają one niezauważone. Wiemy również, że promocja rękodzieła lokalnych twórców jeszcze bardziej przyczyni się do ożywienia rzemiosła na naszym terenie, a także wzbudzi w młodszym pokoleniu chęć kultywowania tradycji rękodzielniczych.

Twórcy i firmy z gminy Cieszyn, którzy chcą, aby informacja o wykonywanym przez nich rękodziele znalazła się w folderze, proszeni są o uzupełnienie Karty zgłoszenia do dnia 30 września 2020 wraz z dostarczeniem dokumentacji zdjęciowej w formacie jpg lub png.

Kartę zgłoszenia wraz z dokumentacją zdjęciową należy złożyć w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie,

43-400 Cieszyn, Rynek 1

tel. 33 47 94 244

lub wysłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

KARTA ZGŁOSZENIA