Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Policjanci ze Skoczowa ustalają tożsamość mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież. Publikujemy nagranie z monitoringu sklepowego oraz jego zdjęcia. Jeśli komukolwiek znana jest tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami skoczowskiej komendy lub telefoniczny pod numerem (33) 856 36 10. Można też informować, pisząc e-mail na adres: skoczóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kradzieże miały miejsce  20 i 22 lipca, ok. godziny 15  w sklepie z artykułami elektronicznymi w Skoczowie. Złodziej wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł  dwa telefony komórkowe. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny - ublikujemy nagranie oraz zdjęcia podejrzewanego o przestępstwo mężczyzny.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Wszystkie osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub o samym zdarzeniu, proszone są o bezpośredni kontakt z skoczowskiej komendy lub telefoniczny pod numerem (33) 856 36 10. Można też informować, pisząc e-mail na adres: skoczóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  • mężczyzna zagląda przez okno wystawowe
  • złodziej chodzi po sklepie
  • złodziej chodzi po sklepie
  • złodziej chodzi po sklepie
  • mężczyzna zagląda do sklepu przez okno wystawowe