Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków zdarzenia , które miało miejsce 12 lipca 2019 r. około godz. 14. Na ulicy Kościelnej w Strumieniu, w rejonie posesji nr 9 zauważony został nieprzytomny mężczyzna. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Nieprzytomny, leżący na poboczu drogi mężczyzna, został zauważony po godzinie 14 przez przejeżdżającego w tym miejscu mężczyznę., który natychmiast wezwał pomoc. Poszkodowany, 54-letni mieszkaniec Strumienia ,  został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Wszystkie osoby posiadające informację na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt.

Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112 bądź adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


1000 Znaków do wykorzystania