Klub Honorowych Dawców Krwi cieszyńskiego garnizonu Policji w Cieszynie zaprasza KAŻDEGO do udziału w akcji oddawania krwi w dniu 11 lipca 2019 r. na cieszyńskim Rynku. Akcja kierowana każdorazowo jest do wszystkich-nie tylko przedstawicieli służb mundurowych, ale każdego zainteresowanego. Wspólnymi siłami możemy więcej!

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie serdecznie zaprasza WSZYSTKICH  do udziału w akcji honorowego oddawania krwi przez przedstawicieli służb mundurowych z terenu miasta Cieszyna i powiatu cieszyńskiego. Akcja zaplanowana została na dzień 11 lipca 2019 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w Ruchomej Stacji Krwiodowstwa – Autobusie do poboru Krwi na Rynku w Cieszynie. Podczas akcji na Rynku będzie wiele atrakcji związanych z obchodami 100-lecia powstania Policji- pokaz sprzętu służb mundurowych, turniej koszykówki, akcja znakowania rowerów i wiele innych… Warto więc zaprosić znajomych i wspólnie się bawiąc pomagać innym!

Warto przypomnieć, że podczas ostatniej akcji zebrano łącznie ponad 13 litrów krwi, zarejestrowano też 10 nowych, potencjalnych dawców szpiku kostnego. Policjanci postanowili przekazać otrzymane słodycze dzieciom Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu Nierodzimiu.

Pokażmy że wszyscy jesteśmy spoKREWnieni służbą! ;)