Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Cieszyn

Święto Trzech Braci to najbardziej wyczekiwane w Cieszynie wydarzenie organizowane co roku przez Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”. W tym roku Święto naszego miasta odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Dokładamy wszelkich starań, żeby program był urozmaicony i trafiał w gusta odbiorców w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach.

Wystąpią m.in. gwiazdy:
Margaret, Grubson, Wanda i Banda, Kabaret Pod Wyrwigroszem, The Postman…

Podczas Święta Trzech Braci centrum miasta licznie odwiedzają mieszkańcy Cieszyna i okolicznych miejscowości oraz turyści. Szacujemy, że w tym czasie przez Rynek i jego okolicę przemieści się kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Po raz kolejny proponujemy Państwu możliwość zakupu czasu reklamowego na telebimie ustawionym przy głównej scenie na Rynku.

Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
W przypadku zamówienia reklamy do dnia 31.05.2019 r. zostanie zastosowany rabat w wysokości 15%.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.